| littlebluebutterfly a întrebat:

A incercat cineva deodorantele VicHi? Care cum vi s-a parut. Ma intereseaza in special cel fara saruri de aluminiu, daca este eficient impotriva transpiratiei abundente.

1 răspuns:
| Vali87 a răspuns:

Stiu si eu de acele deodorante anti transpiratie dar din pacate nu le-am incercat. Eu unu mi-am cumparat Deo Maxim de pe un site parca www.bluebridge.ro parca.A costat ceva 72 RON cu tot cu transport dar e bun. Si-a fc efectul dupa 2 3 utilizari.