| apaplata_7449 a întrebat:

A incercat cineva nuantatorul blond de la avon? http://img.envy.ro/......entru-.jpg
Functioneaza? as vrea sa-mi iau (am parul saten, cam asa http://www.istockphoto.com/......camera.jpg ) si tenul foarte alb.

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

L-a folosit soramea si a mers si ea avea parul tot saten! Functioneaza!

3 răspunsuri:
| VisezInNonCulori a răspuns:

Daca ai vrea sa comanzi, eu sunt reprezentant de 3 ani, si sunt din constanta, daca ai fii interesata trimite-mi un mesaj inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna fetelor.Azi am folosit si eu nuantorul blond de la Avon.Eu sunt vopsita un blond cenusiu.Este magnific, s-a mai deschis putin parul si am niste reflexii SUPERBE.

| d_9665 a răspuns:

Eu l-am folosit, timp de 3-4 luni. In acest timp mi s-a deschis parul foarte tare, eu fiind satena am ajuns la blond aproape spre alb. Are efect dar vreau sa iti zic ca mi-a distrus parul complet, mi-a subtiat firul de par, coafeza mea s-a speriat cand a vazut ce am in cap.Asa ca ramane sa decizi daca vrei sa ti-l iei happy