| hellocat a întrebat:

A incercat cineva pana acum ceaiurile WowTea? Daca, da sunt ok sau ati vazut rezultate? Dau funda

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Indiferent de ceaiuri, acestea sunt doar un mic ajutor. Te ajuta sa elimini apa in exces, sa ai o digestie mai buna...insa rezultate vei vedea doar daca le combini cu o alimentatie sanatoasa si miscare.
Nu poti pretinde de la o planta sa faca miracole.

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Nu recomand ceaiurile pentru slabit.sugerez,sportul si masajul (drenaj limfatic)pentru detoxifiere, alege calea sanatoasa!