| Ирина19 a întrebat:

A incercat cineva placa Instyler? Cum ii? Merita de luat? Credeti ca nu chiar arde parul? http://www.top-shop.ro/....../index.asp
Multumesc

3 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Pentru banii astia poti sa iti cumperi ceva care chiar e bun, cum ar fi placa de intins parul Remington S2003 e 250 lei dar merita pana la ultimul banut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat placa de par instyler de pe un site cu 150 Ron, dar nu sunt prea multumita de ea... ce e drept doar de 2 ori am utilizat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat-o de pe net si chiar imi place:Xnu are cum sa-l arda pentru ca nu se incinge la fel de tare ca o placa obisnuita si orkm pentru un par lucios si puternic trebuie sa folosesti tratament inainte de orice alta interventietongue