| elenadaniela a întrebat:

A incercat cineva produsele ELF? Am auzit ca sunt bune, dar de cat trebuie sa faci comanda? Ca banuiesc ca nu poti sa comanzi un luciu la 8 lei si atat? Care este valoarea minima?

Răspuns Câştigător
| maftei a răspuns:

La ELF fac si eu comanda si de fiecare data mi-am comandat si chiar o pensula si asa mia venit.NU conteaza cate produse ei.Tot ce depinde este ca ati alegi cum platesti prin posta este 9lei si prin curier 19lei.Tu decizi priin ce vrei sa alegi dar doar pentru un luciu de buze mai bine prin posta