| Classy a întrebat:

A incercat cineva reteta cu lamaie si musetel pentru deschiderea nuantei parului? Da rezultate? Dupa cate spalari? Multumesc!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de cel puțin patru spălări.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
A incercat-o ocunostiinta, chiar a dat roade, dupa cateva spalari se cunoaste.
Te pup!

| alialinu75 a răspuns:

Acesta este un tratament eficient care iti va deschide parul cu un ton sau doua. Amesteca sucul de la o lamaie cu trei cani de ceai de musetel si clateste-te pe par cu aceasta solutie. Lasa-o sa se usuce in mod natural pe firul de par iar apoi iesi putin la soare pentru a vedea rezultatele uimitoare ale acestei retete. La mine a mers mult succes.

| Georgianaaa909 a răspuns:

La mine nu prea a mers deloc, dar pot sa iti spun o reteta care da rezultate sigure:1-2 linguri miere, 6 LG apa, 2 LG de ulei de masline. Aplica pe parul uscat si lasa pe par minimul 6 ore.Chiar merge, garanez. FUNDA?

| Classy explică (pentru Georgianaaa909):

Cat de mult deschide nuanta aceasta reteta? Am parul saten inchis.

| Georgianaaa909 a răspuns (pentru Classy):

Pai si eu am avut aceeasi culoare si acum il amsaten f deschis, spre blond..depinde si de par poate sa ti se faca si blond-roscat(cum are cici din totul pentru dans)...