| Catalyna306 a întrebat:

A incercat cineva vopseaua de par fara amoniac Perferc Mousse de la Schwarzkopf? Eu m-am cumparat astazi o cutie si as vrea sa imi vopsesc doar radacinile, cum se poate? ca trebuie sa amestec sa iese spuma, si nu stiu cum sa amestec doar o parte fara ca resturile ramase sa se strice. aveti sugestii?

1 răspuns:
| steph99 a răspuns:

Hey, nu stiu daca iti mai aduci aminte de mine... vroiam sa te mai intreb unele lucruri legate de transferul tau. daca ai timp te rog da-mi add la eastsider@ymail.com sa vorbim mai multe. introdu-l cu tot cu @ymail.com ca sa mearga xD