| andreea4ever a întrebat:

A luat cineva Instyler? http://www.top-shop.ro/index.asp?tine=productview&pid=88 400&c=21076&ils=17irp=1&&pcs=1. Este bun? Multumesc anticipat!:*:*:X

1 răspuns:
| Fury a răspuns:

Da, eu l-am luat si pot spune ca sunt destul de multumita tot mai buna ar fi o placa dar "cica" asta nu iti distruge parul atat de tare si pe deasupra parul este lucios ceea ce am observat si eu. Tot cred ca la pretul asta ar fi fost mai buna o placa Rowenta dar faci ce vrei asta are avantajul ca iti poti si ondula parul.
Succes