| helenqw3 a întrebat:

A tinut cineva dieta cu zeama de varza?

7 răspunsuri:
| alexia222 a răspuns:

Nu cred...si nici nu stiu daca functioneazathinking

| helenqw3 explică (pentru alexia222):

Am citit pe net ca cica multe tipe au tinut si cica e foarte sanatos... acum nu stiu ce sa zic :-s

| ionasc a răspuns:

Am o verisoara ce a incercat acesta cura dar nu a functionat.

| helenqw3 explică (pentru ionasc):

Si cum a facut?

| ionasc a răspuns:

Facea un fel de supa de varza.in timpul curei stiu ca mai manca si niste batoane pentru slabit /daca tu vrei sa tii o cura trebuie sa mananci mereu cu masura incearca sa renunti pe parcurs la anumite alimente care ingrasa. poti face acasa exercitii pe care le faci la scoala (15-20 de min). dimineata si seara. curele de slabit trebuie sa le tii mereu ca apoi sa nu te ingrasi dubluwinking/sper ca ti-am fost de folos big grin

| paga a răspuns (pentru ionasc):

Cura de varza cu batoane de slabit fara sa ia mineralele si vitaminele necesare organismului? verisoara ta nu e cu suparare va inbolnaviti cu mana voastra cum sa nu te ingrasi dublu cand iti infometezi organismul fara minerale si vitamine te IMBOLNAVESTI fara cale de intoarcere pentru toata viata sunteti nebunii? Doamne fereste vrei sa slabesti? simplu elimini dulciurile si grasimile bei zeama de varza dupa fiecare masa dupa o vreme te cantaresti daca ai slabit si o jumate de kil inlocuiesti zeama de varza cu apa maxim 2 pe zi dar te ti totusi departe de dulciuri si grasimi de ce apa zeama de varza contine sare ATENTIE sarea retine apa in corp mai simplu masa adipoasa continua cu apa si impusti 2 iepuri dintr-o lovitura detoxifiere si slabire nu imi vine sa cred nici acum ce am citit zeama de varza si batoane de slabit? mai imi fac o data cruce

| paga a răspuns:

Mama mama ce imi vad ochii fratilor cand ti cura cu zeama de varza mananci normal mai simplu dupa ce mananci bei zeama de varza arde grasimile si detoxifiaza corpul nu tot felul de regimuri ca deregleaza corpul daca faci asta garantat slabesti si fiti atenti slabesti sanatos decat sa bei singura regula si mai pui si apa plata in meniu nu de alta dar ia dreneaza toxinele fetelor daca vreti sa slabiti incepeti prima data cu creierul cum sa ti cura cu varza si sa mananci batoane de slabit doamne fereste...o lume nebuna nebuna