| Sara2 a întrebat:

A utilizat cineva luciurile de buze plump pout de la avon? acelea cu miere si menta, care nuanta este mai misto? ca in catalog le arata diferite rau

4 răspunsuri:
| Annemary_2131 a răspuns:

Eu am nuanta pink pucker e un roz sidefat deschis si discret.il adooor

| Dizzydizz a răspuns:

E bun, L a fol o prietena
Doar astea sunt bune la avon
in restoh go on

| Lorena a răspuns:

Buna!
Am facut si eu comanda la un luci Plump pout, culoarea Nude, deoarece am auzit de la o prietena ca este frumoasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is ff bune eu numa de la avon folosesc si zic ca is bune...eu mi-am luat lucious mauve si chiar estefrumoasa culoarea... pup