| izabelalessia a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata in special fetelor, femeilor...Ce parere aveti de schimbul de haine? V-ar interesa schimbul sau vanzarea hainelor pe care le aveti in dulap si nu le mai purtati? Daca da, va rog sa imi scrieti..Imi trimite-ti un mail cu poze si eu le voi pune pe blogul meu. PUPICI http://all4us.blogratuit.ro/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar baietii care au crescut si au haine prea mici pentru ei, ce fac?

| izabelalessia explică (pentru anonim_4396):

Pot sa se inscrie si ei...important este sa gasim mai multi baieti interesati de acest schimb. Daca vrei sa faci scimb sau sa vinzi ceva,(haine, electronice, incaltaminte etc) contacteaza-ma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru izabelalessia):

Multumesc, e o idee. Nu m-am gindit niciodata la asta, dar acum ma voi gindi serios la ce am de oferit. Promit.

| izabelalessia explică (pentru anonim_4396):

Ok astept sa sdai un semn. Macar sa ne scoatem banutii pe ele daca nu le purtam.Sau sa dam sansa altcuiva sa le poarte.In felul asta ne putem reinnoi garderoba.