| ellena239 a întrebat:

Acum aproape o luna mi-am colorat parul cu tinctura castelani. Dece nu imi iese toata culoarea din par?(mi-am spalat parul de foarte multe ori)FUNDA:*

2 răspunsuri:
| Krisha a răspuns:

Incearca sa iti faci baie cu niste zeama de lamaie. Incearca prima oara pe o suvita ca sa vezi daca iti face vreun rau la par si apoi in tot capul!

| Buburuzzaaa a răspuns:

Așa am pățit și eu. Nu o să iasă toată culoarea, ci o să se facă o culoare urâtă. De ex. Eu am avut roșu și mi s-a făcut castaniu. A trebuit să mă tund. Nu poți face nimic decât să l lași așa sau dacă nu ți place să te tunzi. Fundă?