| AllmaGirl a întrebat:

Acum ca s-a terminat vacanta, de la programul lenes de somn am trecut la trezitul mai dimineata decat eram obisnuita...asta mi-a adus niste cearcane....cum scap de ele?

5 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

Culca-te mai devreme si poti folosi un corector pana iti mai revi;) : http://butic.machiajul.ro/76-corector-stick-max-factor-erace.html. Funda :o3?

| mixxjim a răspuns:

Te culci devreme, de preferinta in jur de ora 22 dar musai inainte de ora 12, ala este somnul odihnitor si nu mai faci cearcane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai castravetele pus pe ochi ajuta enorm
Si citeste aici:
http://www.garbo.ro/......rcane.html
O zi buna
pa-pa

| pisicutzamik a răspuns:

Pai pune-te la somn devreme, macar 8 ore sa dormi pe noapte si vei scapa de cearcane!

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Incearca sa iti schimbi programul!
dormi mult mai mult!
culcate devreme, iar daca nu poti incearca sa bei o cana de lapte cald inainte de culcare(ajuta enorm).
si eu am avut aceiasi problema din fericire am rezolvat!
multa bafta!