| LooveGirl a întrebat:

Acum cateva zile m-am pensat si nu prea sunt multumita.Cred ca nu am facut-o cum trebuie. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Le lasi sa creasca cam cum erau si mergi la un salon de infrumusetare si o doamna de acolo care se pricepe le va da o forma prefectawinking.Te va costa cam 12 lei depinde de oras

2 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Aceasi greseala am facut si eu zilele astea. Aplica ulei de ricin ( de la farmacie--4 lei costa). este ff bun. Bafta :*. Eu folosesc uleiul de ricin si pentru par ( pentru regenerare). si pentru gene ( pentru indesire). papa:**

| Ciuuf a răspuns:

Pai lasa-le sa creasca si roaga o adulta sa te penseze...parerea mea