| dmm a întrebat:

Acum imi las unghiile sa creasca, pana pe 25 noiembrie. mi-am luat set pentru manichiura frantuzeasca, si este lac roz (aproape ca si culoarea pielii), lac alb mat si lac transparent.si nu stiu, lacul roz se da dupa ce aplici lacul alb in varf sau inainte? va rog sa imi ziceti toti pasii. funda pentru cel mai bun raspuns! mersi

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Woow stai incep deci prima data te da-i cu coluarea pe acre o vrei sa o aiba unghia apoi te faci cu alb in varful unghiei si apoi daca mai vrei sa-ti faci cevba motele ps asteapta sa se usuce fiecare strat de lac! uite un videoclip sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=2bNvSnux7b8 ps cremele pentru unghii nu sunt obligatorii :) fundita :o3

1 răspuns:
| Cameliaa12 a răspuns:

Http://www.frumusele.ro/......rfecta!/84 ai aici tot despre manichiura frantuzeasca :)