| Babushka a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu ce sa ma imbracla bal il am sambata si nici pana acum nu stiu cu cesad nu stiu ce vreau eu de fapt as vrea ceva care sa mi se vada piciorul deci o rochita mai scurta habar n-amlaughing poate gasit-i voi ceva pe placul meu va rog mult fetelor :*am un pic burtica. va multumesc:*

4 răspunsuri:
| cristiniqzapa a răspuns:

Imbraca-te cu o pereche de pantaloni scurti, un pic bufanti negri. Pe urma ia-ti un tricou mai spectaculos care sa fi de aceeasi culoare cu ce vei lua in picioare. De preferabil o pereche de pantofi cu botul rotund. Zbyee:*

| Babushka explică:

Sa cumpar cevabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-ti cumperi ceva? sau sa folosesti ce ai?
Cembraci.ro/rochii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cred ca o rochie asemanatoare te-ar avantaja in talie astfel incat sa nu ti se observe burta.:). Eu am avut ceva de genul la banchet doar ca fara bretele si alba cu flori negre. Sper sa gasesti ceva asemanator si sper sa iti placa.:). http://images.okazii.ro/auctions/2009/07/23/239092027-2537553-500_500.jpg