| gfffsdtrshd a întrebat:

Ajutatima va rog: de unde as putea cumpara un corector de cearcane si cam cit costa el.
de unde as putea cumpara un creion de buze nude si cam cit costa el...

Răspuns Câştigător
| Cigarettă a răspuns:

De la Avon, Oriflame. sau pur şi simplu de la un magazin care are cosmetice "profesioniste" thinking
Eu am un Concealer[corector] de la Cover Up şi-l folosesc ca şi corector pentru imperfecţiuni cât şi pentru cearcăne şi chiar ascunde acele "pungi" sub ochi şi imperfecţiunile. Am dat pe el în jur de 20 de lei [parcă 18 lei, dar nu mai ştiu sigur :d]
Iar creion de buze nude poţi comanda de la Avon, Oriflame. dacă nu tot de la un magazin cu cosmetice îl poţi achiziţiona :3. Depinde ce marcă e thinking, poţi găsii de la 10 lei în sus [poate chiar şi mai ieftin big grin]

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ajutati-ma!

| Sica_Marius_1963 a răspuns:

Http://cupio.ro/corector-natural-beige
Sper Pentru Funda si de restul gasesti tot aici

| LisaZafre a răspuns:

Prea scump cel recomandat de Marius straight face te-as sfatui sa dai comanda la Oriflame sau daca ai pe cineva care e reprezentant/a la Yves Rocher ti-as sugera sa iei comanzi deoarece produsele de la Yves Rocher sunt de calitate si preturile sunt ok tongue

| Catacombe a răspuns:

Corectorul de la Avon este bun. Cel Lux si Ideal Flowies. Coasta cam 20 de lei. Daca vrei unul si mai bun poti incerca de la M.A.C, doar ca este EXTREM de scump. Cam 50-80 lei. Tot de la Avon gasesti creioane de buze cu culori diverse si preturi accesibile de 10-20 lei. Am unul de la M.A.C foarte frumos, dar am dat 80 de lei pe el. Sunt si la L'oreal o multime. FUNDA?

| Catacombe a răspuns:

A, sau poti incerca corectorulDrim Touch Lumi de la Ma ybelline.