| EmylyaEmy a întrebat:

AJUTOR! Nu am nici cea mai vaga idee cum as vrea sa arate rochia mea de banchet (clasa a 8-a). La culori m-am hotarat pot sa spun...albastra. Mi-ar prinde bine sfaturi si poze happy. Mersi anticipat! :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| The3w0que3n a răspuns:

Nu ti-as recomanda o rochie neagra, pentru ca esti tanaraaaaa si te duci la o petrecere nu la Biserica, plus ca este vara. Orienteaza-te la niste rochii deschise la culoare, gen turquoise, crem, roz pal.

| EmylyaEmy explică:

Va multumesc tuturor, mult de tot! happy Am gasit o rochita albastru-verde(un fel de turquoise), dar voi merge si prin Bucuresti sa caut ceva.

| lora99 a răspuns:

Ai putea purta o rochita de culore verde smarald, este culorea anului, sa fie ceva mulat si simplu, sunt cele mai frumoase asa
Bafta!:*

| anaalexa a răspuns:

Pentru a 8-a ceal mai potrivita e cea de la genunchi in suslaughingeu zic sa ti.o iei cu bretele si simpla...acum depinde si de corpul tau...credd ca cel mai bine ar fi sa ti.o faci la comanda, sau daca nu, la dika gasesti modele chiar dragute, eu zici sa incercilaughingmagazinul cred ca se gaseste in fiecare mall, dar cel mai ok e cel de la romana, langa Mc, la gura de metrou