| lovenonylove a întrebat:

Ajutor rasp rapidd...
. ce sa fac sa-mi creasca parul mai repede si nu gluma m-am tuns la o... care mi-a facut o freza de morr si mi-e rusine sa ies dn casa sfaturii plsssssss

Răspuns Câştigător
| AliceAne a răspuns:

Eu imi fac o masca de par cu ulei de ricin, ulei de masline si vtamina A, stau cu ea cam o ora si po ma clatesc fff bine si ma spal cu sampon si mult balsam regenerator. sau poti sa faci tratamente cu rivalid sau seruri pentru cresterea si regenerarea paruluiwinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Masează pielea capului cu ulei de ricin și după 2 ore te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam.
Și va trece și timpul!
Pa, pa.

| akta a răspuns:

Caciula rezolva tot.Bine ca vine iarna.

| liliana15 a răspuns:

In catalogul de la oriflame este un tratament de cresterea parului...nu garantez ca si functioneaza

| janine1978 a răspuns:

Stiam ceva de la bunica. nu stiu cat e de bun insa am sa ti-l zic poate te ajuta. zice ca usturoiul e f bun. Masezi pielea capului cu el... dar nu mai iesi din casa cateva zile din cauza mirosului. Fac un tratament cu anacaps pastile sunt pentru caderea parului iau 1/zi si am observat ca mi-a crescut mai mult ca altadata. tratamentul e de 3 luni.