| corinutzamicutza a întrebat:

Ajutor! vreau sa imi fac unghiile si nu stiu cum. Imi puteti da o idee prin poza? Va rog ajutati-ma! funda cel mai frumos model+vot folositor

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Eu totusi Corina am o idee pentru tine! Mergi la un magazin si i-a unghii false sunt mult mai ok si au multe modele. Sunt misto! Sper ca te-am ajutat!

| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna! Uite, am gasit doua modele de unghii foarte frumoase care mie mi-au placut. Sper ca si tie sa-ti place!;):::
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?:)

| miku0101 a răspuns:

Uite: http://www.unghii-4u.ro/poze-unghii.htm
poti sa iti faci jumate alb jumate negru sau jumate roz jumate alb. Succes. :):) poti sa faci verde si albastru. ca sa faci un model pe unghii trebuia se faci puncte cu scobitoarea apoi le unesti!

| Golanasul a răspuns:

Http://www.unghii-4u.ro/ sunt frumoase ai de unde alege

| madalina_7621 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search uite aici:X sau eventual datile cu lac incolor:D si dupa ia un ac:D mai subtire si bagi in oja si cu acu faci modele pe unghi inimioare;)etc...ce poti tu sa faci bafta:D:>:*funda:(?:D

| Adinussa a răspuns:

Http://weheartit.com/entry/14180628 :x sper sa te ajute :*:*

| ѕнαттнєηє a răspuns:

Pai iti poti face unghiile roze, galbenebatting eyelashes, etc.depinde daca vrei cu model sau fara eu iti spun mai bine sa le faci singura!happy Sau sa te duci sa iti pui unghii falselove struckhappy. Papa.confused Funda?

| DarkPoem a răspuns:

Buna. Imi pare rau dar nu iti pot trimite o poza ins ti-as putea spune cu ti le poti face. Alege-ti culoarea ta preferata de oja si apoi fa picatele cu o alta nuanta de oja vor arata superb iti garantez!winking Funda?