| ZuzaTA a întrebat:

Ajutor crying Vreau sa scap de celulitaaa sad Deci. mananc sanatos (salate, paine integrala, etc etc... ) Fac sport,( la scoala si am un aparat "leg magic" si fac pe el, merg pe jos) imi mai fac masaj seara (ca n-am destui bani pentru masaj la salon), si nu stiu ce sa mai faccc. tot nu scap de celulita crying si vreau cat mai rapid ca peste 3-4 saptamana am excursie si voi purta pantaloni scurti. Oare sa incerc o crema anticelulita? Daca da, care ar fi mai buna?

Va rog ajutati-ma!
Dau FUNDAAAA +votbatting eyelashes kiss kiss :X

5 răspunsuri:
| ZuzaTA explică:

Si am uitat sa mentionez, ca daca imi spuneti ceva de genu: " practica un dans ", chiar nu pot deoarece sunt la liceu de arte, la muzica si nu am timp de asta(spectacole peste spectacole si concursuri ) sau cu sala de fitness tot nu pot deoarece am probleme medicale si nu am multi bani pentru asta... Oricum orice sfat e bine primit kiss

| Cathyy a răspuns:

Crema anticelulita nu prea cred ca ajuta happy

| BubuLina999 a răspuns:

Fa masaj cu zat de cafea. chiar merge. deci. faci cafea ...si zatul care ramane il pui intr.un vas cu putin ulei de masline sau albus de ou. amesteci totul si il aplici. iti faci masaj cu miscari circulare pe zonele cu celulita, dar nu apasa prea tare atunci cand masezi.

succes si sper sa functioneze

| withoutmoney a răspuns:

Nu iti cer sa ma crezi pe mine ci doar sa nu te iei dupa ei! Metode de la bunica sau metode chimice care duc la diferite alergii etc. Nu fac reclama dar am zis multor fete sa foloseasca aparatul pentru masaj "relax and tone" si l-au folosit iar dupa o saptamna au vazut mari schimbari.Costa mult mai putin decat crema pentru celulita care ai nevoie de ceva cantitate sau abonamente la fitnes daca ai o viata activa nu ai nevoie de asa ceva.costa intre 50 si 150 lei depinde de unde il cumperi fiecare magazin cu pretul lui iti recomand sa iei de pe okazii ca gasesti si la 50 lei (sunt noi nu la mana 2)Bafta si sa nu imi zici ca nu a functionat!

| dana17 a răspuns:

Masaj super ieftin si la ore mai tarzi sau la sf de saptamna.dk esti interesata vorbim