| Liada a întrebat:

Ajutor, vreau sa slabesk si nu stiu cum, fac exercitii de acum 2 luni (hula hoop -45 minute, si abdomene 8 minute) fiecare zi.incerc sa manink portii mici...am reusit doar minus 5 kg timp de 2 luni. poate este ceva mai eficient. ajutor

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu e permis sa slabesti mai mult de 2-3 kg. pe luna daca nu vrei sa-ti pui in pericol sanatatea, asa ca e foarte bine ce ai realizat pana acum.

| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Renuntsa la paine`, dulciuri, prajeli, alimente cu multe calorii. cina pentru tine sa fie inainte de ora 19:00! si cu sportul tine`o tot asa! daca vrei sa fii mai dura cu tine. infasoarate cu o folie transparenta de bucatarie in jurul` abodomenului` si du-te si alearga` cativa kilometri! da rezultate. vei transpira mai repede` in zona cu folia` si se vor elimina mai multe grasimi. succes in lupta asta grea impotriva` kg. >:d

| blackcherry_2770 a răspuns:

-incearca sa mananci dar sa nu te saturi
-nu consuma sucuri acidulate decat in cantitati mici
-intre mese mananca un fruct
-bea multe lichide
-fa miscare timp de 30 de minute
eu am slabit aproape 3 kg in 2 saptamani pentru ca mancam dar nu ma saturam dar nu iti recomand sa faci la fel deoarece dupa o saptamana o sa te simti rau, nu o sa te mai poti tine pe picioare mie una imi tremurau si capu ma durea foarte rau
daca chiar vrei sa slabesti du-te la aerobic sau la sala :d

| anoniiim a răspuns:

Este foarte bine. tine.o tot asatongue