| catalinnnna a întrebat:

Albirea dintilor cu ulei de floarea soarelui? am auzit asa ceva pe net. chiar este posibil?

5 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Nu am auzit de metoda asta.doar cu zeama d lamaie, cu sare sau cu bicarbonat de sodiu.sarea si bicarbonatu se pun p pasta d dintihappy am incercat cu bicardonat si merge.nu trebuie sa ai mai mult d 3 ori pe saptamana tongue
sper ca te-am ajutat

| NimeniCelebru a răspuns:

N-am auzit in viata mea!
Chiar acum ma pun sa caut...
Merci ca mi-ai zishappy
Pupici dulci, dulci:*:*
Pa, pa

| Baton a răspuns:

Cu ulei?
cu ulei de orice fel nu va merge tongue numai dupa idee iti poti da seama ca este o prostie.
trebuie sa te speli pe dinti de cel putin 2 ori pe zi dar nu incepand de la 16 ani cand probabil esti in pana cu unii dinti ci de mica.
daca ai pb mari cu dintii sau culoarea dintilor poti incerca o albire de dinti dar numai odata iar dupa aceea sa te speli pe dinti de cel putin 2 ori pe zi.
albirea de dinti nu este recomandata deoarece prin albire se da jos de pe dinte smaltul iar dupa aceea vei avea surprize ca te dor dintii de la ceai sau inghetata happy
dar daca e ugenta poti incerca albirea si nu uita sa te speli pe dinti pentru ca altfel ai facut-o degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| BossMan a răspuns:

Daca u esti frumoasa aia din poza albirea dintilor se face cu buzele mele peste ale tele daca nu esti u aia din poza si esti urata albirea se face la dentist. daca esti u aia din poza mai da o poza cu u trimite-mi mesaj