| Sara2 a întrebat:

Am 1.71 inaltime si 58 kg! cate kg trebuie sa mai dau jos de pe mine?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic e perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ai 1. 71 inaltime si 58 kg? Este foarte bine. Nu inteleg de ce vrei sa slabesti. 0 kg ar trebui sa dai jos.

Pa-pa!

| MikyMi a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa dai ceva jos...incearca doar sa te mentii asa.

| barbiedoll a răspuns:

5 kg

| myrazvy a răspuns:

Daca ai 1. 71 inaltime, calculul ar arata ca poti avea chiar 61 kg, asa deci nu-ti fa griji e ceva normal si perfect

| andreea93_9801 a răspuns:

Poii depindee... 1kg 2...nu stiu incearca sa faci cat mai mult sport

| aniohetova a răspuns:

Deci pentru inaltimea ta mi se pare ca nu ar trebui sa mai dai jos. In mod normal la inaltimea pe care o ai ar trebui sa ai 61 de kg, dar e bine si asa. In schimb, daca tu vrei sa slabesti. Fa ce crezi de cuviinta. Conteazaa sa te simti bine in corpul tau.happy

| lololololol a răspuns:

Nu trebuie sa dai jos nici un kg. Esti chiar prea slaba.

| Cryssy a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti. Nu e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta. daca ai 30 de ani e in regula asa, daca ai 15 ar trebui sa mai dai jos vreo 3-4.

| TutiQ a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa slabesti. Eu am cam aceeasi inaltime si greutate si consider ca este bine asa. Ai putea sa slabesti 2kg, dar sincer, nu ai de ce. Daca este doar pentru multumirea ta psihica, te sfatuiesc sa nu o faci pentru ca nu trebuie. Daca vrei sa ai o cariera in modelling, ar trebui sa slabesti putin mai mult, dar nu uita ca in domeniul acesta nu conteaza frumusetea, cat conteaza dimensiunile. Deci, nu ar avea niciun rost sa slabesti pentru ca ar trebui oricum sa te mai inalti.
In concluzie, te sfatuiesc sa ramai asa cum esti! :*

| tpuguru a răspuns:

Nu trebuie sa dai nimic jos.La 1, 71 ar trebiu sa ai vreo 60

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Io nu inteleg frate de ce fetele vor sa slabeasca cand sunt adolescente...atunci organismul se dezvolta. dupa 20 de ani pe atunci incepe bataia cu kg in pluslaughing