| YumiSukinanda a întrebat:

Am 12 ani neimpliniti inca si vreau sa ma ajutati! Cum sa fac ca parul sa imi creasca repede calumea? n sampon ceva nu vrea ulei de ricini, masti de alea cas cam mica... ceva mai eficient si bun. Mersi papalove struck

6 răspunsuri:
| diavolitadulce a răspuns:

Du-te la o farmacie. acolo iti va da ce este cel mai bun pentru tipul de par si varsta pe care o ai tu

| Yasmyn07 a răspuns:

Sa te speli des pe par:*

| Tєqυιℓα a răspuns:

Heii. kiss

Sincerăă!? Am fost în situația ta. big grin Și ști ce m-a salvat? puppy dog eyes Garnier Fruits, este super bunn. love struck Și ți-l recomand. happy
Sper să îl încerci.batting eyelashes

Biie`Biie. kiss

| Letticia a răspuns:

In primul rand daca vrei sa-ti creasca parul repede si eficient nu folosi sampoane, balsame, masti de par ieftine.FolosestetongueANTEN,PRODUSE KALLOS SI WASH AND GO, iar nici o data sa nu pui mai mult decat trebuie si balsamul sa il aplici doar la radacina.

| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Poti sa te speli cu pantene clasic, eu mai spalat o luna si mi-a crescut un cm jumate dar eu nu mam mai tuns de 3-4 luni deci la tine s-ar putea sa creasca mai repede happy sper sa ajute happy

| alex_3477 a răspuns:

Il tai saptamanal din varfuri...
nu foarte mult dor cate un pic din varfuri asa el se revigoreaza si iti creste repede.