| MyHa_3461 a întrebat:

Am 12 ani si am parul foarte lung.cum as putea sa'l coafez?hee hee

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

In orce mod... poti sa alegi ceva mai copilaresc sa iti inpletesti tot parul spik(uitate pe imagini pe google) poti sa inpletesti o coronita cu parul din fata (bretonul cum ar fi ) poti sa il legi simplu intr-o coada, poti sa il indrepti cu placa sau sa il undulezi...sa faci coc etc

9 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Pai ai multe optiuni. Poti sa til tunzi Bob si sa iti faci breton pe toata fruntea, bineinteles doar daca nu ai vartecus, sau sa ti-l franjurezi. Si eu am tot 12 ani si il am franjurat cu breton pe toata fruntea. big grin Succes.

| sebykutzu a răspuns:

Mergand la coafor laughingfunda

| lyza_5707 a răspuns:

Impleteste-l,fa-ti cocuri de tot felul, eventual niste bucle mari si apoi il prinzi intr-o coada.cred ca ar fi potrivit pentru 12 anihappy

| Dennyutzza a răspuns:

Diferite cocuri,doua codite, coada de cal, impletit...

| GameMaster23 a răspuns:

Mergi la un stilist...

| chryshy a răspuns:

Ai putea sa il ondulezi sau sa il prinzi cu o clama, coc sau elastic oricum pentru parul lung sunt multe variante...

| BlueBubble_7033 a răspuns:

Cum vrei si cum iti sta bine! zic eu happy [p.s. cand iti spun sa ti-l aranjezi "cum iti sta bine", te sfatuiesc sa iei in calcul si forma fetei tale, exista diferite tipuri de frizuri pentru diferite forme ale fetei] sa ai bafta! happy

| catalina_1916 a răspuns:

Poti sa iti faci coada impletita pe o parte