| onuticuta200312 a întrebat:

Am 12 ani si de la unh timp imi place mai mult sa port negru...Inainte imi placea sa port culori deschise dar acum nu stiu ce s-a intamplat. Oare care o fi cauza? Eu in general sunt o persoana vesela! FUNDA

Răspuns Câştigător
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Negrul este mai elegant, impune respect, maturitate, inteligenta, solicita cel mai putin ochii, de fapt nu ii solicita deloc.

2 răspunsuri:
| mocanudiana a răspuns:

Nu te agita, sunt perioade în viața când ți se schimba gusturile, ești într-o continua schimbare, azi poți sa porti doar negru și peste o luna doar roșu, stai linistita, modificarile fac parte din viața noastra.

| Ali_Cosmin_1999 a răspuns:

Nu este nici o cauza,pur si simplu acum porți alt gen de haine, daca si descoperit ceva nou, e foarte bine, nu trebuie sa te îngrijorezi, funda?