| Ancutza2000Anca a întrebat:

Am 13 ani, 45 de kilograme si aproape 1.50 inaltime.Ce credeti, sunt scunda si grasa? Altele sunt slabe..si ma simt cam diferita.Ma puteti ajuta sa slabesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce sa mai slabesti?
Ai greutate foarte buna, nu trebuie sa mai slabesti, esti bine asa cum esti.
Si si inaltimea e numai potrivita varstei tale.
Te pup!

6 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Pentru inaltimea ta este foarte bine 45 kg

Răspuns utilizator avertizat
| lolelia a răspuns:

Esti cam grasuta, eu zic ca ai putea sa slabesti cam 5 kg, pentru asta eu iti sugerez sa renunti la dulciuri si la cina, iar in loc de dulciuri, bea apa. Succes! :*

| YouV a răspuns:

BunăhappyNu trebuie să-ţi faci griji că trebuie să slăbeştihappyAi o greutate şi o înălţime potrivită vârstei tale:*Şi eu am avut tot atâthappy

| PandoraMVNaomi a răspuns:

Doamne esti perfecta asa nu te gandi sa slabesti dar nici sa te ingrasi eu te sfatuiesc sa o tii tot asa si nu te mai gandi la ceilalti. happy