| TiMan a întrebat:

Am 14 ani, 1, 70m, ochi caprui, par scurt saten (eu il port mai mereu creasta), 62 kg (cam mult dastraight face ). Intrebare mea e: cam ce haine ar trebui sa port la scoala, in care sa arat si bine dar sa nu fie nici vulgare?
Va zic de pe acum, nu suntmare adept al negrului, dar imi place sa port uneori. M-am caracterizat fizic ca sa va faceti o idee despre cum arattonguebig grin
Funda, normal!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IMBRACA'te cum vr tu'winking cacy u te conosty cel mai bine sty cu ce yty sta bine si cu ce nu...si ca sa araty frumos nu trebuye sa fy vulvar!

| Crisuuu a răspuns:

Pai...niste pantaloni pana, o helanca sau o bluza care se muleaza cat de cat, dar nu fff mult, si niste tenesi sau botine cu tochappy

| Bondarel99 a răspuns:

Pai ar trebui sa porti haine in care sa te simti tu bine, sa se asorteze, esarfele colorate sunt la moda si dau culoare tinutei, poti sa porti cizme ca esti inalta si te avantajeaza si un truc:daca vrei sa pari mai slaba poarta pantaloni largi si o bluza stramta(eu asa fac chiar daca nu dunt grasa), poti sa porti geaca de piele scurta...si accesorii dar incearca sa fi cat mai naturala.

| yumeee a răspuns:

Băi, citesc eu strâmb sau persoana care a scris întrebarea e BĂIAT?
A scris "nu sunt mare adepT" nu adepTĂ, şi are CREASTĂ măi, îi scrieţi toate să îşi pună eşarfe colorate şi tocuri rolling on the floor.
Ce să mai creadă săracu' băiat?

| Bondarel99 a răspuns:

Eu m-am uitat la poza, si la descriere eu chiar am crezut ca e fata... oricum eu nu ma pricep la vestimentatia baietilor dar totusi propun esarfele colorate... le poarta si baietii

| Alexys_3669 a răspuns:

In ce te simiti u binetongue noi poate iti putem da sfaturi dar daca tie nu-ti place?happyasa ca imbracate in ce iti place si in ce crzi u cati sta mai bine nu todeauna conteaza parerile altora pentru ca uni s-ar putea sa-ti spuna grejittongue)happy