| madutapapusa a întrebat:

Am 16 ani si 55 kg la picioare sunt slaba si sunt putin cracanata din cauza ca sunt lata in talie.ce as putea sa fac sa nu mai am o talie lata de curand trebuie sa merg la un majorat si as vrea sa port o rochita scurta si mulata dar sunt foarte complexata din cauza la talie si am si fundul lat putin turtit

5 răspunsuri:
| madutapapusa explică:

Un site cu rochite mulate stiti? si mi-ar place sa fie decupate in solduri si scurte sa fie

| dayana007 a răspuns:

Talia tine de oase si n ai cum sa le modifici odata ce ti au crescut ce ai putea sa faci e sa te ingrasi la picioare sa nu se vada parantezele

| abc32d a răspuns:

Parca-s eu laughing Doar ca eu am 54 de kg, ca tot 16 ani si am de asemenea paranteze tongue Insa talia mea e de viespe, sunt lata in solduri big grin
La talie nu prea ai ce face, si la picioare... doar sa te ingrasi. Eu am avut noroc putin de m-am ingrasat cateva kg...
Distractie placuta!

| SmRpT a răspuns:

Dar de ce nu porti o rochita mai lunga si putin mai larguta?thinking

| barbie5 a răspuns:

Poti sa faci exercitii, cauta in net...
asta nu e problema, eu am 16 ani, 1.67 si 47 de kg,big grin si is tare complexata