| maryangelll a întrebat:

Am 17 ani, 1.73 si 57 de kg. Cum vi se pare? Ar trebui sa mai slabesc putin sau este ok, sau daca da cat ar mai trebui sa dau jos pentru a avea un corp perfect? Pls. Dau funda! happy

6 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

E foarte bine. Eu la 1.66 am 51 de kg dar lumea zice ca ar spune ca am doar 45 de kg deci e ok.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Of... nici n-ai idee cat de enervanta este intrebarea asta. Daca ai burta slabeste daca nu ramai asa. Poti sa ai si 70 kg. Asta e corpul tau, si trebuie sa-l accepti asa cum este el. Am o fata in clasa care are cg tele. Sigur ca e normal cat ai.

| Didoo a răspuns:

Esti simpatica laughing Eu am 1.60 si am 55 kg laughing [ sunt fata ] ...deci esti ok... mai ales pentru inaltimea ta!

| NuDauFunda a răspuns:

Esti deja slabanog, eu zic ca e suficient

| Diux96 a răspuns:

Esti Ok asa cum esti!

| ღßaßÿღ a răspuns:

Eu totusi zic ca ar trebui sa mai zlabesti 2 kilograme si este perfect. pentru a avea un corp frumos, lucrat, ingrijit si sa te simti bine in el trebuie sa faci urmatoarele actiuni:-pentru un corp frumos incearca sa iti pastrezi silueta, adica nu pune, dar nici nu slabi daca te multumeste forma corpului tau -pentru un corp lucrat fa mult sport -pentru ingrijire, foloseste creme bine alese care te vor ajuta sa iti menti frumusetea pielii - iar pentru a te simti bine in corpul tau, urmeaza sfaturile mele pentru ca te vor ajuta, iti garantez