| aanonimm a întrebat:

Am 17 ani, in curind 18, nu-mi place cum arat, consider ca pulpele mele sunt prea slabe, as vrea sa le maresc, nu am nici fundulet-mi-ar placea sa aflu cite mai mult exercitii pentru a mi le mari, sinii miau crescut la virsta de 11 ani si de atunci nu sau mai dezvoltat sunt foarte mici-aproape ca nici n-am!
ajutati-ma va rog cu ceva exercitii care leas putea face pentru imi mari piciorusele sa arat un pic mai sexxy, imi doresc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Ginuk a răspuns:

Sa nu-ti fie rusine de cum arati eu te sfatuiesc sa mergi la ce medic sau ceva si sai explici lui asta ar fi cel mai bine, altfel nu stiu cum pot sa te ajut sau ce sati zic.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Era ideal sa te fi sesizat de cel putin 2 ani in urma... Du-te la un medic sportiv, si cere-i sfatul! ar fi bine si sa-ti faci analizele intai, ca sa nu ai cumva ceva probleme cu asimilarea... mananca gras, fainoase, cioco, dar incearca si sa fac innot... iar pentru sanii mici, mergi la medicul endocrinolog! Success!

| nelson a răspuns:

Apucate de un sport

| reginutza a răspuns:

Pai in privinta sanilor nu cred cati mai cresc iar daca vrei sa ai picioare mai grase mananca mai mult si ai sa vezi ce fund si picioare frumoase o sa ai mananca multa paine e cea mai buna happy happy happy

| SpaimaMinorelor a răspuns:

Hai la mine si te ajut eu