| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si am sanii foarte mici. Ce as putea face pentru imi creste mari?

4 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Cam nu prea ai ce face. asteapta sa mai cresti, sau nu, si pune-ti silicoane big grin

| iliii03 a răspuns:

Nu ai cum sa ii faci sa creasca! Sanii depind si de cat de dezvoltata esti tu.
Trebuie sa te multumesti cu ce ai... Daca vrei sa iti para sanii mai mari poarta sutiene cu buretele foarte gros!

| Cristina_4016 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti un pic pana pe la 19 ani, unele fete se dezvolta mai tarziu.

| crinaramona a răspuns:

Mananca mult mararwinking