| MadutzaPuP a întrebat:

Am 2 intrebari :de ce imi crecs greu unghiile?si a 2a cum sa le fac sa creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| HeiwaHaNeul a răspuns:

Uite cateva informatii despre unghii :http://www.avantaje.ro/......ne-569033. Sunt chiar interesante, le-am citit si eu. Poti gasi la farmacie o solutie speciala pentru cresterea (mai rapida) a unghiilor (iti spun dintr-o sursa sigura ca functioneaza ). Sper ca te-am ajutat! Si la multi ani :X:*!

6 răspunsuri:
| sweetdyana18 a răspuns:

Taie-le din ce in ce mai des...

| Criiistinutsa a răspuns:

Din cauza lipsei de calciu.
Poti cumpara de la farmacie ulei de ricin si sa te dai pe unghie:d. O sa-ti creasca mai repede!

| seby4music a răspuns:

Facem schimb de unghii, daca vrei.

| ByMine a răspuns:

Pai unghiile nu cresc din cauz ca sunt:
1.prea moi
2. leai ros
3.nu le ingrijesti
Mie imi cresc ungiile usor am folosit niste tratamente dar nu prea au ajutat de alea de crestere poti folosi un tratament de intarire a ungilor apoi sa le dai cu vreo 2 sau 3 straturi de lac transparent big grin

| Simonaaaaa a răspuns:

1) pot fi multe motive 2) da-le cu intaritor. Nu le roade si fa-ti maniciura in fiecare saptamana.

| xCookies a răspuns:

Tragi de ele cu patentu laughing