| roxana86 a întrebat:

Am 23 de ani si am sinii foarte, foarte mici. Chiar si marimea 1 e prea mare. ce sa fac?

15 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Nu toate femeile au fost facute sa aiba sanii Pamelei Anderson. Decat sa ai buricul intre sani cand o sa imbatranesti, mai bine asa. Sunt barbati care urasc sanii mari. Ai putea sa iti pui si silicoane, dar nu cred ca se merita. Fi cum te-a dat Dumnezeu.

| deleuandrei a răspuns:

Eu is baiat nu dar stiu doua mici modatilati
1. fa masaj sinilor de la mamelon spre exterior cu o presiune destul de usoara, presiunile puternice pot creea mici nivelari in zona navei limfatice si poate sa opreasca fluxul de toxine in fluide.asa ca masajul fala cu atentie si usor.

2. fa masaj framintind sinii tot usor si lent dar putin mai apasat.

| deleuandrei a răspuns:

Http://www.marirea-sanilor.com/ intra aici sper sa-ti fie de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silicoane. dar doar daca esti f.complexata,daca nu...nu are rost, sunt f.multe fete frumoase chiar si cu sanii mici.

| Bacemi a răspuns:

Draga Roxana nu trebuie sa fii complexata din cauza asta. Mie chiar imi displac femeile cu sani mari. Daca imi place o fata nu imi place pentru sani. Sa stii ca asta este un lucru bun intr-un fel, pentru ca atunci cand vei fi cu un baiat iti dai seama ca el nu te vrea pentru sani. Uite niste sfaturi : http://www.egirl.ro/Sani-prea-mici-Nu-dispera-exista-solutii,a3070.html

| astertix09 a răspuns:

Ce zici de Calista Flockhart pe care cu totii o cunoastem din Ally McBeal si din alte filme in care ne-a incantat cu prezenta ei si nu cu marimea sanilor. Ce vroiam sa spun este ca personalitatea ei a fost cea care a atras milioane de telespectatori barbati si femei.

| andytza a răspuns:

Ce sa faci? Sa scapi de complexe pentru ca nimeni nu se uita la tine pentru asta, ma refer la oameni totusi normali.Acum ca mai sunt si unii carora le place sa puna pret pe aspectul fizic, e partea a2a dar e si o vorba : `Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place!`. Uite, daca vorbim de complexe, de exemplu eu am nasul un pic mai ascutit in urma unui mic accident dar chiar nu plang pentru asta.Nu incerca sa fi perfecta pentru ca atunci vei incepe sa ai cu adevarat probleme. Faptul ca ti-au raspuns si baieti este un lucru de admirat. Hai, domne ca se poate! happy

| EUSIATIT a răspuns:

Daca nu ti pui silicoane nu ai ce face, nu toate femeile au sini mari. EU draga mea ambaiat de virsta ta deci am alaptat si nu am sini tot marimea 75 cel mult 1. ASa ca daca vrei neaparat sa i maresti silicoane dar cind vei face copil nu stiudaca, e bine, cine te place, trebuie sa te placa asa cum esti cu buna cu rele etc nu?/? o zi bine iti urez

| adriana75 a răspuns:

Ori iti pui silicoane, ori te iubesti asa cum esti.Nu exista alta cale.In natura exista un echilibru, adica nu poti fi si frumoasa si desteapta.Intelegi ce vreau sa-ti spun, nu poti fi si si, trebuie sa fi sau sau.

| Paris a răspuns:

Paula. M, pana si Pamela are silicoane, deci.
Roxana, nu toata lumea are sani mari. metode naturiste sunt multe, dar neeficiente. Am auzit de tinctura de marar, de firme care vand guma de mestecat pentru cresterea sanilor, adica acum sa fim seriosi, stai si rumegi guma, ca sa ce? ca doar n-o avea vreun efect asupra dragutilor. Poate iti pui silicoane in viitor, daca te deranjeaza intr-atat big grin

| pysyuctzza a răspuns:

Incearca sa dai cu un jet de apa RECE in fiecare dimineata...

| Orannginna a răspuns:

Maseaza'i in fiecare zi cate 2-5 minute. Am citit undeva ca exista sansa de a creste cu 20%. Daca gasesc sursa, revin. happy

| smileforme a răspuns:

De la 18 ani sani nu mai cresc in nici un fel natural...
o idee ar fi sa-ti dai comanda de un sutien pe masura ta(intr-un magazin sau centru specializat) nu-ti lua un sutien mare... efectul va fi nasol! si incearca sa gandesti pozitiv...

| anss23 a răspuns:

Dupa mine silicoanele NU sunt o idee buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sin exact in aceeasi situatie ca si tine si sincer sin foarte complexata de felul cum arat