| iudex a întrebat:

Am 24 de ani si deja simt ca mi s-au lasat sanii... Ce pot face pentru a-i ridica? Inafara de operatie, desigur...

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Faci mult sport, si porti sutien.

7 răspunsuri:
| meioana a răspuns:

Poti merge la o sala de fitness si acolo ti se va spune ce sa faci mai exact

| claudya a răspuns:

Incearca tratamentele din clinica Slimart si vei fi foarte multumita... la fel am facut si eu

| anonim a răspuns:

Stai in patru labe. ii vei vedea la fel ca inainte.big grinbig grin

| Kiddu a răspuns:

Sport, fitness cu greutati, dusuri alternative calde -reci, dar ultimul jet de apa trebuie sa fie rece si masaj.
Si un sutien push up, dar nu tot timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nimic. E genetic.Nu te mai stresa.
Cand ai bani si dispozitie opereaza-te.
Poarta un sutien bun si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa nasti si sa alaptezi.

| mickaela88 a răspuns:

Cat mai multe exercitii fizice pentru piept sau prin masare. bafta