| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Am aceasta fusta si nu stiu cu ce as putea sa o port... Este scurta pana aproape la genunchi si e dintr-un material asemanator cu voalul. Ma puteti ajuta? :)
http://i52.tinypic.com/35n8wgj.jpg
http://i54.tinypic.com/r8atfq.jpg

6 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Ai putea sa o porti cu un maieu alb si cu niste sandale cu toc
Sau o camasa din bumbac... alba happy
Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| Julieღ a răspuns:

O poti combina cu un top elegant negru / alb/ crem =)

| bebelinnAa a răspuns:

Buna Simona
e foarte foarte frumoasa fustalove struck si eu am ceva gen ...si port la e ao camasuta larga si lejera din bumbac (alba este a mea), cu niste sandalute crem. putin mai inaltute :d.si ca as fie si mai frumi incearca o freaza mai eleganta ceva gen un bombeu mediu, cu niste bucle facute cu placa sau drotubatting eyelashes

Fundabatting eyelashes? sau votbig grin?

| little4angel a răspuns:

Pentru un look romantic, foloseste culori naturale. Cred ca ar merge o camasuta din matase de culoarea piersicii, sau crem cu niste volanase si/sau cu o fundita. Accesorii poti sa iti iei ceva de genu aurii mici si dragute :*

| JustDeedee a răspuns:

O camasuta alba din matase ar merge, ce zici?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! E foarte draguta fusta! Ai putea sa o combini cu o bluza alba de dantela cu niste volanase si o pereche de sandale cu platforme, inalte de 7-8 cm, de preferat negre. Sau, pentru un look mai casual, incearca o camasuta alba/bej/crem din bumbac si o pereche de balerini colorati. Nu te incarca cu accesorii, o pereche de cercelusi micuti, un lantic cu un pandativ si un ceas micut la mana sunt suficente. Incearca o poseta(preferabil de culoarea sandalelor/balerinilor), nu prea mare, pe care sa o porti pe diagonala(gen postas). Opteaza pentru un machiaj simplu, in culori naturale! Sper ca iti vor fi utile sugestiile mele!