| FetitaTaDeCartier a întrebat:

Am achizitionat de curand un gel cellufight happy. O prietena zice ca a dat jos vreo 2 cm din zona coapselor dupa o saptamana.Nu am mai vazut-o de mult asa ca nu prea am cum sa imi dau seama, credeti ca ma poate ajuta sa slabesc?

6 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Nu te ajuta sa slabesti decat daca faci exercitii fizice, si daca ar fi sa dea rezultate asta ar dura cel putin o luna, si eu folosesc dar nu face nimic altceva decat sa te scape de celulita

| Cosmin86 a răspuns:

Trebuie sa ai un nivel de inteligenta foarte redus, sa crezi ca dai jos 2 cm cu o crema.

| FetitaTaDeCartier explică (pentru Cosmin86):

Bai,daca citeai intreabarea mai atent..am si zis ca nu am incercat si nici nu stiu cum e crema.o prietena a zis asta..asa ca nu mai jigni fara rostwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru FetitaTaDeCartier):

La prietena ta ma refeream, ca e o idioata notorie.

Răspuns utilizator avertizat