| andreutzza04 a întrebat:

Am aflat ceva ce m-a socatstraight face selena gomez e insarcinata?straight face

Răspuns Câştigător
| raluca250 a răspuns:

Selena nu este insarcinata. cerd ca fetele care se oftica ca este impreuna cu justin bieber inventeaza astfel de zvonuri idioateee doar pentru a o "injosi". totusi daca ar fi fost insarcinata ar fi aratat la TV. nu credeti? laughing

19 răspunsuri:
| RainUmbrella a răspuns:

Nu! Exista multi oameni care n-o plac si zic toate minciunile ca sa n-o mai placa nimeni. Daca ne luam dupa toate stirile nu e bine fiindca una zicea ca Selena Gomez a murit si de fapt inca traieste. Funda?

| ElektroViruss a răspuns:

Lol. cui ii pasa? straight face

| Cosmin a răspuns:

Si te digo que eu estoy mas sorprendido que ti de enterarme de esta noticia, me vas a creer? porfavour dime que si, mi nina!

Răspuns utilizator avertizat
| SorriX a răspuns:

Nu, nu e. laughing Sunt doar zvonuri. laughing

| raluca250 a răspuns:

Nu pot sa cred.

| Sedat a răspuns:

Da o ****o Jb laughing

| Dash a răspuns:

Pai daca este impreuna cu Justin Bieber (dupa cum se spune) atunci poti sta linistita nu are cum sa fie insarcinata.

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

laughing).nu cred asa ceva. doar zvonuri.laughingce sa fac jb...laughing)

| Karinakari99 a răspuns:

Nu,nu e.

| princess a răspuns:

Mda laughing
nu mai crede tot ce se spune in reviste!

| asdfghjklasd a răspuns:

Cu cine? laughing cu Justin Bieber? smug

| XxLorexX a răspuns:

A aratat deja la TV ca Selena ar fi insarcinata! Se spune ca tatal e Justin Bieber, dar eu nu il cred in stare de asa ceva! Sunt o mare fana a lui si nu vreau sa renunt la el dintr-o prostie. Selena are nevoie de putina publicitate, atat, avand in vedere ca albumele ei au fost un dezastru, da bine sa se tina ca o catea dupa Justin. Ea merita sa fie "injosita", vreau sa vad ce va mai spune cand se va afla totul!

| passenger a răspuns:

Pentru JBLorenaLoreJB :
Continua sa visezi laughing
PS: Daca faci un copil cu Bieber sa ne inviti si pe noi la botez straight facewinking

| Nechifor_6610 a răspuns:

Se poate. Ea este impreuna cu JB.

| passenger a răspuns:

Pai daca Justin si-a bagat ****-n ea, atunci da :d

| Immortal_3666 a răspuns:

De ce? nu e corect laughing

| fyfy3 a răspuns:

Nu este adevarat! eu sunt un fan mare al ei si stiu totul! si oricum arata la stiri.

| tamara_2627 a răspuns:

Mai bine sa asteptam un timp o sa aflam mai multe. Sunt fete care la 12 ani nasc, dar nu au iubiti e din cauza ciclului, ASTA MA SHOCHEAZA!