| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 20 de ani si pana acum nu am folosit nici o crema pentru fata pentru ca nu am avut nevoie si imi era cam teama sa nu mi se faca pielea urata, dar vorbind cu mai multe persoane m-am convins ca ar fi bine sa folosesc o crema de hidratare. Voi ce crema ati folosit si vi s-a parut cea mai buna? App tenul meu nu este nici gras nici uscat...intre happy

7 răspunsuri:
| gogi a răspuns:

Nivea este cea mai buna crema

| kri a răspuns:

Pai.ai putea folosi nivea...de exemplu...sau comanda de la avon si acolo sunt bune

| dyanna_8752 a răspuns:

Garniere(hidrateaza si catifeleaza ) este foarte buana love struck love struck

| Nicole a răspuns:

Buna.
Sa nu strici fata cu diferite creme nu prea bune,foloseste crema pentru copii poti adauga si vitamina A, E.
Pa, pa.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Crema hidratanta este o necesitate, in special la varsta ta. Poate ca pana la 16-15 nu ar fi chiar cazu dar eu consider ca pielea are nevoie de hidratare. Arata si se simte altfel odata ce o sa incepi sa folosesti crema hidratanta. Eu am 18 ani si folosesc crema hidratanta de vreo 2-3 ani si chiar se simte diferenta. Am folosit de la gerovital "crema hidratanta" foarte buna, am avut o perioada in care tenul mi-a fost plin de acnee si at am folosit tot de la gerovital "crema matifianta" pentru ca chiar daca aveam exces de sebumm tenul avea nevoie de hidratare. Acum folosesc de la elmiplant gama iBioten crema pentru ten mixt/normal ( pe care tio recomand ) iar in zilele in care imi este mai uscat sau dupa exfoliera crema pentru ten sensibil. Sunt minunate!

| Crs a răspuns:

I-ai furat poza lui koko!

| Esperança a răspuns:

@Crystinutsa eu nu am furat poza nimanui,e o poza luata de pe net, nici nu stiam ca exista aceasta persoana, dar daca autorul acestei poze ma va contacta si imi va cere sa o dau jos o voi face cu mare placere.