| LeuTz a întrebat:

Am auzit ca a aparut un fel de creion de cearcane pentru barbati dar nu stiu cum se numeste si unde sa gasesc.Care stie cum se numeste si cam cat costa? Si daca ma dau cu el se observa sau nu?

Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-scapi-de-cearcane uite un link care te-ar putea ajuta

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai ala e de mult timp pe piata costa in jur de 10 - 13€ dar nu se merita sa il cumperi pentru ca e un tubulet mic ca la rujul de femei.

| onlyketoops a răspuns:

Pai nu cred ca are vreo importanta daca e de femei sau de barbati.Incearca si u sa pui peste noapte la frigider o lingurita si dimineata o pui pe cearcane.Am auzit ca iti dispar insa incearca si u, cat despre creion ns ce sa zic.Nu cred ca dureaza mult efectul. Incearca sa le faci sa dispara big grin