| Aleeeeeeee a întrebat:

Am auzit ca daca te speli de doua ori pe zi cu bicarbonat de sodiu timp de o saptamana scapi de transpiratia abundenta. A incercat cineva? Merita sa incerc?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Combate mirosul neplăcut de transpirație, nu împiedică apariția ei!
Pa, pa.

| Paprik a răspuns:

Eu imi puneam in adidasi ca imi transpirau foarte mult picioarele si a functionat.
Oricum este un dezinfectant, deci rau nu iti poate face, merita sa incercibatting eyelashes

| KillingMeSoftly a răspuns:

Am incercat eu.nu scapi neaparat de transpiratie(desi ea nu mai e atat de abundenta),mai mult nu iti mai miroase transpiratia, ceea ce e foarte bine, mai ales pe timp de vara.zic eu tongue