| 1Q a întrebat:

Am auzit ca daca vreau sa imi creasca mai repede barab sa ma dau cu ulei de recin da vreau sa stiu cum sa ma dau de cate ori cat sa il tin pe fata, FUNDA

1 răspuns:
| FerLin a răspuns:

Dragule, bucura-te de unul din cele mai mari cadouri alte tale de 1 iunie, si anume faptul ca nu iti creste barba. Sa vezi ce pacoste o sa devina barba asta mai incolo. Ai sa te saturi pana peste cap de ea. Bucura-te de vremurile astea in care nu ai barba cat mai poti!