| NumePublicExistent a întrebat:

Am avut in urma cu o saptamana cateva cosuri destul de mari pe barbie. Mi-au ramas niste semne visinii unde am avut cosurile. Ce sa fac sa scap de ele?

5 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Crema de galbenele

| PinkY a răspuns:

Foloseste o vreme un unguent pe baza de galbenele.

| kapfuncik a răspuns:

Incearca sa te dai cu METROGIL, in orice farmacie trebuie sa fie...are efect

| kapfuncik a răspuns:

Incearca,, METROGIL''... terebuie sa fie in orice farmacie...are efect.

| session a răspuns:

Consulta un dermatolog. Ia zi mi, ti le ai "mesterit" tu? Pentru ca daca DA, alea sunt semne de care nu stiu daca mai scapi happy