| Atat_Andy_1999 a întrebat:

Am banchetul de clasa a 8a si nu stiu ce tinuta as putea sa imi iau... Mi-a placut un sacou albastru si m-am gandit sa il iau, dar nu stiu ce pantalon as putea adauga, sau camasa... As dori sa aud opiniile voastre in legatura cu o tinuta cu sacoul acesta fiindca nu vreau sa fiu "mos" rolling on the floor) Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Elly94sweet a răspuns:

Blugi albastri+pantofi/tenesi albi+camasa alba+sacou albastru. purtat asa lejer nu ca al cununie.

1 răspuns:
| FatalScream a răspuns:

Daca sacoul este de un albastru electric se potriveste la pantalon cu: galben auriu, cafeniu, maro deschis, gri, argintiu. Sper sa te ajute...