| GeorgianaMdg a întrebat:

Am breton (lung cam pana la umeri) si as vrea sa imi fac o coafura in care bretonul sa imi stea doar pe o parte. Cum as putea face sa stea fara sa imi cada peste ochi xD nu as vrea fixativ deoarece nu vreau sa ma spal zilnic pe cap (nu suport mult timp fixativ in par)

Răspuns Câştigător
| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Si eu am bretonul lung cam pana la barbie dar eu mi l tin ori dupa urechi, ori mi-l prind cu o clama pe spate si il tin putin umflat ca sa arate bine sau il las normal si il dau intr o parte mereu cu mana dar e enervant ca fiind lung imi cade peste ochi si recurg mereu la solutia de a mi l prinde ca daca mi l tin des dupa urechi ori ma dor urechile ori se "lasa" urechile cum ar veni, daca intelegi, daca il vrei intr-o parte sa iti stea fara sa dai mereu cu mana ar trebui ori fixativ ori.dai mereu cu mana na, te va enerva da te vei obisnui la un moment si se va invata el sa stea pe o parte

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il tunzi in scari si il usuci intr-o parte mereu, cu timpul o sa se obisnuiasca asa.