| baam a întrebat:

Am cam 1.64,14 ani si sunt fotogenica...si ma tot gandesc daca sa trimit niste poze si masurile mele p MRAagency.com? voi ce ziceti?! merita sa incerc?:X:Xastep raspunsuri,

Răspuns Câştigător
| eueu1212 a răspuns:

Buna! Daca chiar esti pregatita si asta este intr-adevar visul tau poti incerca dar incearca sa afli parerile altora care au fost acolo si sa afli daca este de incredere! Oricum succes! fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar esti fotogenica? Din poza nu se vede.

| Floreenofficial a răspuns:

1.am gasit un site cu mersi nu cu mragency
2. poate e un site fantoma iar in spatele lor se ascund traficanti de carne vie sau cine stie ce excroci. straight face ai grija!

| jedi_8834 a răspuns:

Cel mai rau lucru care se poate intampla ee sa nu primesti nici un raspuns.