| Roxanne_7564 a întrebat:

Am cautat pe Google:,, jocuri de creat haine"... dar nu am gasit nimic. as vrea sa creez haine [-in joc-]...va rog

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Jojo Fasion. dar trebuie sa te joci.si la un momentdat o sa-ti poti crea!

14 răspunsuri:
| xuanbou a răspuns:

Nu prea stiu, dar daca iti plac, poti incepe cu programe gen photoshop, corel sa creezi hainutele, dar trebuie sa stii programare. nu-i asa de usor precum pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mini-games.ro. Poti crea haine, poti imbraca vedete si multele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scris conturi gogle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu. sunt fata si nu am gasit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu caut. nu am gasyt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa crez hai dar nu pot habar nu amc e se intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu nu am gasit nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca nu esti destul de frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata insamna ca esti o proasta si nu stii cum sa cauti cine stie ce ai scris peacolo

| zenon1 a răspuns:

Girlsense