| le.cocaine a întrebat:

Am culoarea parului un castaniu inchis, in curand voi avea banchet si vreau sa imi bag nuantator in par culoarea neagra... Oare imi prinde? Care ar fi cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| Steffe a răspuns:

De ce nu iti lasi parul asa cum e? Sunt sigura ca arata super, e o culoare speciala. Si asa va arata cel mai natural si mai super. Asta e parerea mea, dar eu nu prea sunt de acord cu folosirea produselor gen placa, nuantator sau vopsea pe par. Ii strica frumusetea.

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Negrul/brunetul, daca nu e natural, imbatraneste. Mai bine nu te mai nuanta, lasa-l asa si incearca doar sa folosesti un produs care ii da stralucire! Parul stralucitor si sanatos capteaza toate privirilehee hee

| zepssy a răspuns:

Culoarea neagra te face sa arati fake de cele mai multe ori. Tine cont de faptul ca parul in stare naturala are diferite nunante si un luciu care il face sa arate sanatos. O coafura sofisticata te face sa arati mult mai bine decat o noua culoare a parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tocmai de 1 saptamana am incercat nuantator de la palette si...nu mi-a folosit deloc. Daca intr-adevar vrei negru foloseste o vopsea (de la l`oreal, e foarte buna chiar daca e scumpicica)

| Michelleexds a răspuns:

Daca iti bagi nuantator.thinking nu o sa afecteze parul cu nimic.adica nuantatorul nu contine amoniac! Poti sa incercibatting eyelashes Poate o sa iasa bine:*