| Rux2000 a întrebat:

Am cumpărat un fond de ten fit me Matte însă este prea închis la culoare nu am desfăcut sigiliul de sub capac l'am cumpărat astazi si am si bonul in pot schimba? este dintr'un supermarket din Germania (Elli pentru cine cunoaşte)

Răspuns Câştigător
| Alliss91 a răspuns:

Teoretic se poate schimba, avand in vedere ca inca nu l-ai desfacut si ai pastrat si bonul. Mergi acolo de unde l-ai achizitionat si il poti schimba cu unul la acelasi pret dar nuanta potrivita.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da, poți schimba. Eu am schimbat la kik niste blugi, care îi luasem fara proba și mi s-a permis să îmi schimbe cu numărul dorit.

| Adry05 a răspuns:

Si atunci de unde stii ca e prea inchis?

| Rux2000 explică (pentru Adry05):

Pentru ca mi-am dat seama la numărul de pe el cand am ajuns acasa ma grăbeam si l-am luat pe care a fost mai la îndemna cand am ajuns acasa si l-am scos din punga vazusem ca este nr130 si apoi m-am uitat le restul fondurilor de ten pe care le mai am si vazusem ca au nr 115 si nu mai avea rost sa-l desfac

| Adry05 a răspuns (pentru Rux2000):

Aa, atunci da, poti sa-l duci cu bonul inapoi sa-l schimbi.

| Rux2000 explică:

Multumesc frumos tuturora am reusit sa il schimb

| Marian9978 a răspuns:

Daca nu il poți schimba cu nuanța potrivită cumpărați o cremă pentru deschiderea nuantei fondului de ten